Bezpečnostní a protipožární konstrukce

Bezpečnostní konstrukce

Bezpečnostní konstrukce vycházejí konstrukčně i technologicky ze standardních sádrokartonových konstrukcí Rigips. Bezpečnostní konstrukce zajišťují bezpečnost proti protlačení a proti násilnému vniknutí a mohou být tudíž použity i v chráněných prostorech, jako jsou pojišťovny,banky apod. Podle ČSN P ENV 1627 jsou konstrukce zařazeny v bezpečnostní třídě BT 2 a BT 3.

Montáž smí provádět pouze firma,splňující podmínky certifikátu,které je za tímto účelem speciálně proškolená firmou Rigips.

Další variantou stavby bezpečnostních konstrukcí je systém Duragips tento systém využívá výhod sádrovláknitého materiálu Rigidit, hlavně jeho vysokou mechanickou odolnost a homogenitu.Systémy Duragips splňují při tloušťce příčky 126 mm všechny nároky na bezpečnost,požární odolnost a vzduchovou neprůzvučnost konstrukcí používaných jak v bytové výstavbě ,tak například v bankovnictví či pojišťovnictví.

 

Protipožární konstrukce

Systémové konstrukce jsou vhodné protipožární ochraně staveb.Při použití materiálů specifikovaných v technické dokumentaci a při zachování konstrukčních zásad daných technologickým předpisem je možné dosahovat požárních odolností v rozsahu 15 až 180 minut. Sádrokartonové konstrukce s protipožární funkcí je naše firma odborně způsobilá montovat na základě potvrzení společností Rigips.

Naše služby

Rychlé kontakty

Sdružení B-W STAV

IČO 625 00 694

DIČ CZ7304271359

Weber Richard

Štítného 83/8

České Budějovice

tel. 603900049

bwstav@seznam.cz

Copyright B-W Stav (c) 2006 - 2024 | Webdesign by profiStránky.cz